Sporto šventė Troškūnų girininkijoje

• Paskelbė : Nerija Širvelienė
  • Paskelbta: 2023-05-27
  • Kategorija: Pranešimai

Gegužės 25 dieną A. Baranausko pagrindinės  mokyklos  6–8 klasių  mokiniai dalyvavo Troškūnų girininkijoje organizuotoje Sporto šventėjė, kurioje išmėgino savo jėgas skirtingose rungtyse.

Džiaugiamės 6b klasės mergaitėmis, kurios nenusileido viena kitai bei varžovėms. 660 m distancijoje mergaitės iškovojo:

1 vieta Taja Gražytė

2 vieta Darija Merepolskaitė

3 vieta Austėja Imbrasaitė

Berniukų grupėje buvo nepralenkiamas ir tapo nugalėtoju 7b klasės mokinys Donatas Ulys, 3 vieta atiteko Titui Stalnionui iš 6a.

8 klasių grupėje pirmą vietą iškovojo Valerija Gapaniuk, antra vieta atiteko Vainetai Svilainytei. Abi mergaites iš 8b klasės.

Sunkaus kamuolio metimo rungtyje Vaineta Svilainytė užėmė 3 vietą.

Slidinėjimo rungtyje mergaičių grupėje pirmą vietą iškovojo Austėja Imbrasaitė (6b), trečią Taja Gražytė, berniukų grupėje Donatas Ulys laimėjo 2 vietą, Kasparas Gilys, atsilikęs 1s, liko ketvirtas.

Visi vaikai išbandė jėgas šaudymo varžybose.

Aplankėme girininkijoje esantį muziejų, šaunu buvo pamatyti 6b klasės mokinio Domanto Deresevičiaus senelio gražius drožinius iš medienos.

Sporto šventėje po visų varžybų vaikai pabendravę, pasipuošę 11 medalių, pasivaišinę skania koše, puikiai nusiteikę grįžome į mokyklą.