Anykščių Antano Baranausko pagrindinė mokykla
Anykščių Antano Baranausko pagrindinė mokykla

Miško žygis – stovyklos uždarymas

Birželio 22 d. penktoji stovyklos diena prasidėjo smagiu žygiu miške. Tačiau ramų rytą netikėtai sudrumstė „plėšikai“, kurie pagrobė mokytoją! Gavę slaptą laišką, vaikai turėjo įminti užuominas ir surasti vietą, kur ji buvo paslėpta. Kad mokytoja būtų išlaisvinta, stovyklautojai drąsiai deklamavo eilėraščius. Misija pavyko – mokytoja buvo išgelbėta!

Po nuotykių visi kartu leidosi ieškoti paslaptingo lobio. Pasitelkę metalo ieškiklį, vaikai kruopščiai tyrinėjo aplinką ir džiaugsmingai ieškojo paslėptų „turtų“.

Daug smagių akimirkų stovyklautojai patyrė dalyvaudami įvairiose veiklose: kūrė stovyklavietę, statė palapines, žaidė lauko ir judriuosius žaidimus, pūtė milžiniškus muilo burbulus, iš gamtos gėrybių dėliojo mozaikas, kūrė paslaptingus „sekretus“, mokėsi kurti laužą. Dienos pabaigoje visi gardžiavosi ant laužo keptomis dešrelėmis ir zefyriukais.

Ši diena buvo kupina nuotykių, juoko, draugystės ir nepamirštamų įspūdžių. Vasaros stovyklos uždarymas tapo puikia šventės pabaiga, kuri dar ilgai išliks vaikų prisiminimuose! 

Autorius:
Nelė Rasalienė

Nepamirškite padėkoti autoriui
Ankstesnės naujienos
  • Elektroninis dienynas
  • Priėmimas į mokyklą
Naujienų archyvas