Anykščių Antano Baranausko pagrindinė mokykla

Mokytojai

Eil.

Nr.

Vardas, pavardė

Pareigos

Kvalifikacinė kategorija

Vadovauja

Pradinio ugdymo mokytojai

1.

Rita Vaitiekūnienė

Pradinio ugdymo mokytoja

Vyresnioji mokytoja

 

2.

Rasa Rukšienė Pailgintos dienos grupės auklėtoja

Vyresnioji mokytoja

 
3. Danguolė Rotautienė Pailgintos dienos grupės auklėtoja Vyresnioji mokytoja  

4.

Daiva Barauskienė Pradinio ugdymo mokytoja Mokytoja metodininkė  

5.

Elvyra Šaučiūnienė Pradinio ugdymo mokytoja Vyresnioji mokytoja  

6.

Raimonda Baurienė Pradinio ugdymo mokytoja Vyresnioji mokytoja  

7.

Gerda Vaičiūnienė Pradinio ugdymo mokytoja Vyresnioji mokytoja  

8.

Gražina Verbickienė Pradinio ugdymo mokytoja Mokytoja metodininkė  

9.

Daiva Guobužienė Pradinio ugdymo mokytoja Mokytoja metodininkė  
10. Elena Bražiūnienė Pradinio ugdymo mokytoja Mokytoja metodininkė  

Lietuvių kalbos ir literatūros mokytojai

11.

Dangira Nefienė Lietuvių kalbos mokytoja Mokytoja ekspertė  

12.

Regina Banienė Lietuvių kalbos mokytoja Vyresnioji mokytoja  

13.

Birutė Čielienė Lietuvių kalbos mokytoja Mokytoja metodininkė  

Užsienio kalbų mokytojai

14.

Daiva Juodelienė Anglų kalbos mokytoja Vyresnioji mokytoja  

15.

Julija Dapkuvienė Anglų kalbos mokytoja Vyresnioji mokytoja  

16.

Renata Stražinskienė Anglų kalbos mokytoja Mokytoja metodininkė  

17.

Elvyra Samuolienė Prancūzų kalbos mokytoja Mokytoja metodininkė  
18. Vilma Tartilienė

Vokiečių kalbos mokytoja

Rusų kalbos mokytoja

Vyresnioji mokytoja

 

 

19.

Liudmila Buškienė Rusų kalbos mokytoja Vyresnioji mokytoja  

Matematikos ir informacinių technologijų mokytojai

20.

Nerija Širvelienė Informacinių technologijų mokytoja Mokytoja metodininkė  

21.

Irma Stasiukaitienė Informacinių technologijų mokytoja Mokytoja  
22. Irena Klimašauskienė Matematikos mokytoja Mokytoja metodininkė  

23.

Regina Kacevičienė Matematikos mokytoja Mokytoja metodininkė  

24.

Auksė Dobravolskė Matematikos mokytoja Mokytoja  

Gamtos mokslų mokytojai

25.

Roma Bikelienė

Chemijos mokytoja

Mokytoja metodininkė

 

26.

Birutė Bukauskienė Fizikos mokytoja Mokytoja metodininkė  

27.

Skirmantė Banienė Geografijos, ekonomikos,
gamtos ir žmogaus mokytoja
Mokytoja metodininkė  

28.

Vaida Pranckūnaitė Biologijos mokytoja Mokytoja  

Socialinių mokslų mokytojai

29.

Rimutė Šerepkienė

Istorijos mokytoja
Pilietiškumo pagrindų mokytoja


Mokytoja metodininkė

 

 

30.

Daiva Tručinskienė

Istorijos mokytoja
Pilietiškumo pagrindų mokytoja
Etikos mokytoja

Mokytoja metodininkė

Vyresnioji mokytoja

 

31.

Asta Striogienė Tikybos mokytoja Vyresnioji mokytoja  

Menų, technologijų ir sporto mokytojai

32.

Kristina Striukienė

Dailė mokytoja

Technologijų mokytoja

Mokytoja metodininkė

Mokytoja

 

33.

Gailutė Stakienė

Dailė mokytoja

Technologijų mokytoja

Mokytoja metodininkė

Mokytoja

 

34.

Jūratė Girnienė Muzikos mokytoja Vyresnioji mokytoja  

35.

Gitana Balčiūnienė Muzikos mokytoja Vyresnioji mokytoja  

36.

Gintaras Daugėla Technologijų mokytojas Mokytojas metodininkas  

37.

Rūta Meliūnienė Fizinio ugdymo mokytoja Mokytoja metodininkė  

38.

Alvyra Simanonienė Meno vadovė (režisierė)    
39. Goda Venslauskaitė Šokio mokytoja Mokytoja  
40. Paulius Leonavičius Fizinio ugdymo mokytojas Mokytojas  
Neformaliojo švietimo mokytojai
41. Ligita Morkūnienė Neformaliojo švietimo mokytoja Vyresnioji mokytoja  

 

Atnaujinta: 2021-12-16
  • Elektroninis dienynas
  • Priėmimas į mokyklą
Pamokų laikas
Pertrauka
  • 1. 8.00 - 8.45
  • 2. 8.55 - 9.40
  • 3. 9.50 - 10.35
  • 4. 10.45 - 11.30
  • 5. 12.05 - 12.50
  • 6. 13.00 - 13.45
  • 7. 13.55 - 14.40
Iki žiemos atostogų liko:
  • dien.
  • val.
  • min.
  • sek.