Anykščių Antano Baranausko pagrindinė mokykla

Neformalusis švietimas

Už neformalųjį švietimą mokykloje atsakingas

Gintaras Daugėla Direktoriaus pavaduotojas ugdymui

Technologijų mokytojas metodininkas
III vadybinė kategorija
120 kab.

Darbo laikas

Savaitės dienos

Darbo laikas

Pirmadienis

7.25 – 7.55
10.00 – 12.00
12.30 – 16.00

Antradienis

7.25 – 7.55
12.30 – 16.00

Trečiadienis

7.25 – 7.55
12.30 – 16.00

Ketvirtadienis

7.25 – 7.55
14.45 – 16.00
Penktadienis 7.25 – 11.40

Kontaktai Telefonas (8 381) 54 435

El. paštas Rašyti

Antano Baranausko pagrindinės mokyklos neformaliojo vaikų švietimo tvarkaraštis 2021–2022 mokslo metams

1

2

3

4

5

6

7

8

9

10

11

Eil.
Nr.

Papildomo ugdymo užsiėmimo pavadinimas

Mokytojo vardas, pavardė

Klasė

Mokinių sk.

Darbo vieta

Pirmadienis

Antradienis

Trečiadienis

Ketvirtadienis

Penktadienis

Laikas

1.

Anglų k. būrelis

D. Juodelienė

1a, 1b

45

203,102

11.30-12.05

 

 

9.55-10.30

 

2.

Ąžuoliukas

(j. miškininkų būrelis)

D. Barauskienė

1–4

20

202

 

 

 

13.00-13.45

 

3.

,,STEAMo LABas“

I. Stasiukaitienė

2

12

218

13.00-13.45

 

 

 

 

4.

Skaitytojų būrelis

E. Bražiūnienė

1–4

13

104

13.00-13.45

 

 

 

 

5.

Sportiniai žaidimai

R. Meliūnienė

1–4

12

Sporto s.

13.00-13.45

 

 

 

 

6.

Lėlių teatras

E. Šaučiūnienė

1–4

12

103,

Aktų s.

 

 

13.00-13.45

13.00-13.45

 

7.

Dainorėliai

J. Girnienė

1–4

12

208

 

 

13.00-13.45

 

 

8.

Šokio studija

G. Venslauskaitė

1–4

13

Aktų s.

 

13.00-13.45

 

 

 

9.

,,Programuoju Micro:bit“

N. Širvelienė

3-4

15

317

 

13.00-13.45

 

 

 

10.

Programavimo pradmenys pagal
,,Teachers Lead Tech“ programą

D. Guobužienė

1a

10

203

 

 

12.15-12.50

 

 

11.

Programavimo pradmenys pagal
,,Teachers Lead Tech“ programą

G. Vaičiūnienė

1b

10

102

 

 

12.15-12.50

 

 

12.

Dainavimo studija

J. Girnienė

5–10

12

208

 

13.00-13.45

 

 

 

13.

Sportiniai žaidimai

P. Leonavičius

5-10

10

Sporto s.

 

13.55-14.40

 

 

 

14.

Dailės studija

G. Stakienė

5–10

13

129

 

13.00-14.30

 

 

 

15.

Meno pasaulyje

K. Striukienė

5–8

12

129

14.45-15.30

 

 

 

 

16.

Keramikos būrelis

K. Striukienė

1–10

13

129

13.55-14.40

 

 

14.45-15.30

 

17.

Fizikos būrelis „Ar moki fiziką“

A. Bukauskienė

7-10

14

224

 

14.40-15.25

 

 

 

18.

,,Programuoju Micro:bit“

N. Širvelienė

7-8

10

317

13.55-14.40

 

 

 

 

19.

,,STEAMo LABas“

I. Stasiukaitienė

5-6

10

218

13.55-14.40

 

 

 

 

20.

Pynimo būrelis

L. Morkūnienė

1-10

10

130

 

13.00-14.30

 

 

 

Pastaba. Mokykla pasilieka teisę keisti užsiėmimų vietą ir laiką, mokinių skaičių, derinant šį tvarkaraštį su organizuojamais kultūriniais, sportiniais renginiais, projektų vykdymu, akcijomis, kita veikla.

Parengė
Gintaras Daugėla
2021-09-01

Atnaujinta: 2021-11-25
  • Elektroninis dienynas
  • Priėmimas į mokyklą
Pamokų laikas
Pertrauka
  • 1. 8.00 - 8.45
  • 2. 8.55 - 9.40
  • 3. 9.50 - 10.35
  • 4. 10.45 - 11.30
  • 5. 12.05 - 12.50
  • 6. 13.00 - 13.45
  • 7. 13.55 - 14.40
Iki žiemos atostogų liko:
  • dien.
  • val.
  • min.
  • sek.